Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Sobota, 18 Sep. 2021 · Dvojica #3

Goody Foody


Autor článku

Meno: GastroSlovnik

Pridané: 15 Aug. 2011

Počet videní: 4619x

Ďalšie články užívateľa
Galéria obrázkov

Goody Foody

Spestrite Váš jedálniček bezmäsitou pochúťkou!

V súčasnom hektickom živote ľudia požadujú, aby jedlo bolo nielen chutné, ale aj nenáročné na dĺžku prípravy. Tieto nároky spĺňajú výrobky Goody Foody spoločnosti ALFA SORTI, na trhu zdravej výživy pôsobiacej už niekoľko rokov. Značka používa len kvalitné suroviny, ktoré sú spracované šetrným spôsobom so zachovaním nutričných hodnôt.

Dlhodobým cieľom ALFA SORTI a produktov Goody Foody je výroba chutných výrobkov, ktoré kopírujú rôznorodé potreby jej partnerov, ako aj konečných spotrebiteľov. Na slovenský trh prináša nový koncept produktov, ktoré tu doteraz ešte neboli. Bezmäsitú pochúťku rôznych tvarov a chutí, s ktorou môžete experimentovať a vytvoriť si chutné a ľahko stráviteľné jedlo zakaždým trochu inak.
Spoločnosť pri vývoji veľmi výrazne zohľadňuje trend zdravého životného štýlu a súčasne aj požiadavky na kvalitu a maximálne pohodlie.

Goody Foody predstavuje rad bezmäsitých mrazených výrobkov, ktoré spestria Váš jedálniček. Majú rastlinný pôvod, svojou štruktúrou a vzhľadom pripomínajú mäsové výrobky. Sú ochutené prírodnými koreninami, extraktmi a chuťovými látkami bez použitia konzervačných látok a syntetických farbív. Prirodzene neobsahujú cholesterol. Výrobky sú „GMO free“. Ich príprava je nenáročná a rýchla, šetrí Váš čas a zvládne ju naozaj každý. Predávajú sa ako mrazený tovar v praktickom balení pre maloobchod, ale aj formou veľkospotrebiteľských balení.

Snahou Goody Foody nie je vyrobiť lacný výrobok, ale taký, ktorý ponúka vysokú kvalitatívnu hodnotu za primeranú cenu. Kvalita a chuť výrobku je vždy prvoradá.

Komentáre (0)
    Nebol pridaný žiadny komentár.
Pridať komentár
Prihláste sa a pridajte komentár.