Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Sobota, 18 Sep. 2021 · Dvojica #3

Netradičné formy na pečenie


Autor článku

Meno: ARDE STYLE SHOP

Pridané: 25 Apr. 2011

Počet videní: 4284x

Ďalšie články užívateľa
Galéria obrázkov

Netradičné formy na pečenie

Objavte prekrásne netradičné formy na pečenie ARDE v širokej škále nádherných tvarov. Jedinečné formy na pečenie vynikajú krásnym dizajnom hodícím sa pre bežné i sviatočné chvíle. Je potrebné zdôrazniť, že veľká časť kolekcie foriem na pečenie ARDE je určená na pečenie pre deti.

Rozžiariť detské oči je tak možné napríklad bábovku v tvare rozprávkového hradu, motýlika, pirátske lode, štadióna alebo sladkosťami či muffiny v tvare zvieratiek zo ZOO, autíčok, vláčiku či treba rozprávkovej dedinky.

Urobte deťom radosť. Formy na pečenie pre deti

Exkluzivita foriem na pečenie predávaných na ARDE.CZ, ktoré sú okrem iného určené predovšetkým na pečenie pre deti, je daná nielen ich krásnym dizajnom, ale tiež aj technológiou výroby a výsledky, ktorých je možné dosiahnuť pri pečení. Upečené pokrmy možno úplne ľahko vyklopiť a vykresľujú veľmi jemné detaily oproti bežným formám.

Formy na pečenie majú jedinečný tepelno-reflexná exteriér, masívne liaty hliník a prémiový antiadhézny povrch, vďaka tomu dochádza k absolútne rovnomernému propékání pokrmov iv tých najjemnejších detailoch. Tieto formy majú rad prestížnych ocenení a certifikátov.

Formy na pečenie, ktoré vás uchvátia

Pokrmy získavajú krásne detaily a výrazne jemnejší povrch, než je tomu u bežných foriem. Navyše tieto jedinečné formy na pečenie ARDE dovoľujú piecť pokrmy pri nižšej teplote, než bežné formy.

Zakúpite exkluzívne na www.arde.cz a www.luxusne-darceky.sk

Komentáre (0)
    Nebol pridaný žiadny komentár.
Pridať komentár
Prihláste sa a pridajte komentár.