Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #1

Dnes je Pondelok, 28 Sep. 2020 · Dvojica #1

Beaujolaise nouveau 2010

27. Nov. 2010 pridal  Maja , Počet videní: 1484x

Ako vám chutilo tohoročné božolé? Ja som ho pila tento rok po prvý krát od firmy Albert Bichot a musím povedať že som bola príjemne prekvapená, chutné svieže a ovocné vínko.

Komentáre (4)

Ja som beaujolaise nouveau nikdy neprisiel na chut. Podla mna to este nieje vino, ako ma byt. Ale nie kazdemu z nas chuti to iste ...

28. Nov. 2010 - 22:25 pridal Martin Kovalik

Veľmi záleží na kvalite, ja som pil Beaujolaise nouveau Domaine Gry Sablon a môžem povedať že tohoročné je výborné smile

29. Nov. 2010 - 13:38 pridal Yuro
  • Žena

Pila som beaujolaise nouveau od fy. Albert Bichot a tiež nebolo zlé, mladé ovocné vínko smile

1. Dec. 2010 - 2:23 pridal JanaR.

Beaujolaise je výborná alternatíva medzi červeným a bielym vínom. Buď mu človek príde na chuť a zamiluje si ho alebo mu skrátka nechutí. Martin píše to to nieje víno ako má byť, ja si to nemyslím pretože v rozmanitosti vín je krása, ak by mali všetky chutiť rovnako tak by nám stačil jeden druh vína pre všetkých. Každý z nás si nájde to svoje obľúbené, ale netreba sa báť experimentovať, potom možno zisíte že ste našli ešte lepšie víno ako bolo vaše doposial najlepšie.

10. Dec. 2010 - 13:53 pridal Dodo
Prihláste sa a pridajte komentár.