Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Utorok, 21 Sep. 2021 · Dvojica #3

bio destiláty,  biomirabelkovica, biošípkovica, biovlašské orechy, biošípky (ID:3572)


bio destiláty,  biomirabelkovica, biošípkovica, biovlašské orechy, biošípky

Sme malá rodinná firma a zaoberáme sa výrobou kvalitných 52% ovocných bio destilátov.
Nie sú výnimočné len chuťou a arómou, ale i druhom ovocia, ktoré používame na ich výrobu.
Sú to najmä plody ruže šípovej, /šípky/ a divé slivky, /mirabelky/, ktoré každoročne zbierame na našej farme "dvor Morgov."

Úrodná černozem a priaznivé klimatické podmienky dávajú týmto plodinám špecifickú chuť, čo sa snažíme využiť na výrobu jedinečného bio destilátu.
Naše produkty neobsahujú žiadne chemické a konzervačné látky, sú vyrobené z pravého bio ovocia, ktoré nie je potrebné chemicky ošetrovať. Navyše, všetky pracovné postupy, počnúc zberom, čistením, až po kvasný proces, robíme zásadne ručne. Zber a čistenie šípok je veľmi náročný proces a to nám umožňuje vyrobiť len obmedzené množstvo tejto vzácnej liehoviny. Sme zapísaní v registri prevádzkovateľa v ekologickej poľnohospodárskej výrobe a podliehame prísnej kontrole inšpekčnej organizácii Naturalis SK. Na všetky naše bioprodukty máme platný certifikát výrobkov.
Okrem našich destilátov ponúkame aj bio vlašské orechy a sušené bio šípky. V súčasnosti sme jediný výrobca ovocných bio destilátov v Slovenskej republike.Viac informácii na www.morgov.sk

Inzerát pridal

Meno: morgov

E-mail: morgov(at)morgov.sk

Telefón: 0903402239

Pridané: 29 Nov. 2010

Počet videní: 3726x

Lokalita

Slovensko, Partizánske

Cena

cenník na požiadanie

Galéria obrázkov

Prílohy