Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Utorok, 21 Sep. 2021 · Dvojica #3

Cesnak medvedí (ID:3777)


Cesnak medvedí

1000 ročný ľudový liek,priaznivo pôsobí na znižovanie krvného tlaku,zabraňuje zvápenatiu ciev(arterioskleróze),pôsobí endoparazitálne(na škrkavky a hlísty),vaginálne mykózy a plesne,pomáha na akné,čistí krv,podporuje rast
vlasov,má vysoký imunitný účinok a vysoko detoxikačnú schopnosť. Znižuje cholesterol a cukor v tele,celkovo regeneruje organizmus,priaznivo pôsobí na preveciu proti rakovine hrubého čreva,prečisťuje ľadviny a močový mechúr.
Neodporúča sa ľuďom čo majú veľmi nízky tlak. Tinktúra na trhu nie je a rozhodne nie výluh z 96% liehu nemá sa piť len sezónne, keď si ho ľudia vedia natrhať ale musí sa piť celoročne je to základ pre zdravý cievný systém.
Rozpúšťa kalcifikáciu teda reumu starecké problémy s kĺbovým aparátom. Dezinfikuje črevá. Medveď keď sa zobudí po zime prvé čo hľadá a očakáva je práve cesnak medvedí na vyčistenie a vydenzifikovanie čriev a žalúdka. V
predaji je 250ml za 9€ a 500ml za 14€. Na prevenciu sa pije denne Lyžica a deti pol lyžice. Pri problémoch za dávka zvýši na 3x denne.

Inzerát pridal

Meno: nika

E-mail: mrakova.m(at)gmail.com

Telefón: Telefónne číslo

Pridané: 22 Jan. 2011

Počet videní: 3234x

Lokalita

Senica

Cena

9