Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #2
 
Dnes je Utorok, 13 Apr. 2021 · Dvojica #2

KONVEKTOMATY (ID:3874)


KONVEKTOMATY

Ponúkame našim zákazníkom kvalitné konvektomaty a gastrozariadenia za výhodné ceny podľa výšky ich investície a veľkosti prevádzky...
Konvektomaty od najväčších a renomovaných európskych výrobcov!

FAGOR, UNOX, RATIONAL, LAINOX, ALBA, RETIGO, HOUNO

_______________________________________________________________
Čo je konvektomat?

Konvektomat je v podstate teplovzdušná rúra, v ktorej je horúci vzduch rovnomerne rozvedený do všetkých častí komory tak, aby bolo zaistené konštantné ohrievanie zo všetkých strán pokrmov vystavených tepelnému opracovaniu. Na rozdiel od statických pecí, kde je zvyčajne horné a spodné ohrevné teleso a horúci vzduch je rozvedený náhodným prúdením, je možné v konvektomate piecť na niekoľkých plechoch súčasne bez toho aby boli niektoré miesta spálené alebo nedopečené.

Ďalším podstatným rozdielom od statickej pece je, že v priestore pečiacej komory konvektomatu je vytváraná para, ktorá pôsobí na pripravovaný pokrm pozitívne v zmysle nevysychania mäsa, a zníženia strát pečením a zvyšuje tak výťažnosť pri pečení, prípadne je v pare možné priamo variť. Výhodou varenia v pare je hlavne skutočnosť, že na rozdiel od varenia klasickým spôsobom nie je varená potravina nešetrne vylúhovaná a zachováva si tak lepšiu farbu, minerálne látky a vitamíny.

Inzerát pridal

Meno: omes

E-mail: omes(at)omes.sk

Telefón: 0908357119

Pridané: 22 Feb. 2011

Počet videní: 2435x

Lokalita

Žilina

Cena

dohodou

Galéria obrázkov