Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Sobota, 18 Sep. 2021 · Dvojica #3
Novinky

Carea - nový nápoj na Slovenskom trhu


Autor článku

Meno: GastroSlovnik

Pridané: 8 Apr. 2015

Počet videní: 1505x

Ďalšie články užívateľa
Carea - nový nápoj na Slovenskom trhu

CAREA je nový 100% prírodný nealkoholický nápoj z jačmenného a žitného sladu, ktorý nielen výborne chutí, ale aj zaženie Váš smäd vďaka trom chuťovým variáciám: originál - pravá chuť žitného sladu, honey - sladšia, medová chuť, vhodná pre deti ako zdravá náhrada sladených nápojov, dark - vďaka výraznejšej chuti je výbornou náhradou piva.

CAREA je nápoj bez konzervantov, farbív a umelých sladidiel. Obsahuje veľké množstvo vitamínov skupiny B,C,E, voľné aminokyseliny a stopové prvky, ktoré majú nenahraditeľný význam pre ľudský organizmus. Vďaka svojmu nezameniteľnému zloženiu má blahodarný vplyv na organizmus. Je vhodný pre športovcov, ľudí vystavených stresovej záťaži a všetkým ktorým záleží na ich zdraví.

Nápoj CAREA ponúka aj množstvo zdravotných benefitov: – posilňuje organizmus a obranyschopnosť – zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť, znižuje únavu – napomáha odolávať negatívnym účinkom stresu – reguluje činnosť tráviaceho traktu a povzbudzuje látkovú výmenu – podporuje mozgovú aktivitu a regeneruje nervový systém – vďaka vitamínom B a E má blahodarný vplyv na pokožku a vlasy – má antioxidačné účinky a chráni organizmus pred voľnými radikálmi

Na trh prichádza v troch baleniach :
1,5l originál dark, honey – plast
0,5l originál, dark,honey – plast
0,33l originál, dark, honey – sklo
Spoznajte nové, jedinečné chuťe nealkoholického nápoja CAREA.

Komentáre (0)
    Nebol pridaný žiadny komentár.
Pridať komentár
Prihláste sa a pridajte komentár.