Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Sobota, 7 Dec. 2019 · Dvojica #3
Novinky Produkty

Handpresso Wild Video icon


Autor článku

Meno: GastroSlovnik

Pridané: 26 Apr. 2015

Počet videní: 1208x

Ďalšie články užívateľa
Galéria obrázkov

Viac obrázkov
Video k článku
Video
Handpresso Wild

HANDPRESSO WILD je horúcou novinkou v oblasti prenosných kávovarov. Jednoduchý prístroj, len o málo väčší ako vreckový nôž, Vám pomôže pripraviť kvalitné espresso podľa Vašich predstáv takmer kdekoľvek.

HANDPRESSO WILD expandoval v priebehu jedného roka do 15 krajín sveta a s počtom predaných kusov 70 000 sa stal lídrom na trhu. Kávovar nepotrebuje externé pripojenie ani batérie, a tým umožňuje spotrebiteľovi vychutnať si svoju šálku kvalitnej kávy nielen doma, ale aj v kancelárii, hotelovej izbe, či dokonca v kempingu. Váži len 460 gramov, preto nie je problém zaradiť ho medzi cestovnú batožinu.

Jednoduchú obsluhu prístroja zvládne každý- stačí naplniť nádobku kávou, vliať do rezervoára horúcu vodu a zašraubovať. Tlak sa vytvorí napumpovaním rukoväťou, v ktorej je piest pumpy a presso je hotové.

Mimoriadne funkčný a príťažlivý dizajn výrobku bol ocenený na niekoľkých prestížnych svetových súťažiach(IF, observeurdesign, Formland, Table&Cadeaux).

Dostupné je tiež outdoorové prevedenie, ktoré obsahuje: kávovar HANDPRESSO WILD, 4 nerozbitné šálky, termofľašu – 300 ml, dva obrúsky a štýlové púzdro.

Zdroj: handpresso.com

Komentáre (0)
    Nebol pridaný žiadny komentár.
Pridať komentár
Prihláste sa a pridajte komentár.