Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #3
 
Dnes je Pondelok, 21 Okt. 2019 · Dvojica #3
Novinky Produkty

,,Nieje to len o soli a korení”  Jamie Oliver


Autor článku

Meno: GastroSlovnik

Pridané: 26 Apr. 2015

Počet videní: 2349x

Ďalšie články užívateľa
Galéria obrázkov
JO Pink Himalayan salt JO Small Grinder Thyme, Lemon and Bay Salt 70g ZMES TYMIÁNU, CITRÓNU A MORSKEJ SOLI - Klasická kombinácia aromatického tymiánu a jemne pikantného citrónu sa výborne hodí ku kurčaťuJO Small Grinder Chilli Salt 50g ČILI SOĽ - Zmes morskej soli, papriky, údenej čili, klinčekov a semienok kumínu a koriandraJO Small Grinder Szechuan Pepper, Chilli & Ginger Salt 35g - SEČUÁNSKE KORENIE, ČILI A ZÁZVOROVÁ SOĽJO Small Grinder Tellicherry Black Peppercorns 50g INDICKÉ ČIERNE KORENIE - Tellicherry čierne korenie je označované za najlepšie na svete. Pestuje sa pozdĺž indického pobrežia Malabar a je známe pre svoju bohatú a ovocnú chuť.
Viac obrázkov
,,Nieje to len o soli a korení”  Jamie Oliver

Jamie Oliver je fenoménom vo svete gastronómie. Je milovanou televíznou osobnosťou na celom svete a jedným z dôležitých britských vývozov. Jamie ukazuje nielen neuveriteľný kulinársky talent, ale aj vášeň pre vytváranie čerstvého, poctivého a chutného jedla. Aj keď je dnes jedným z popredných svetových kuchárov, jeho záväzok vytvárať jednoduché a nenáročné jedlá pretrváva a spolu s ním aj snaha prelomiť nezdravé stravovacie návyky ľudí.

Jamie verí, že varenie nemusí byť zložité. S trochou základného know-how, môžete vyčariť chutné jedlo pre seba, či vašu rodinu. Kombinácie rôznych surovín a chutí môžu premeniť jedlo z niečoho celkom obyčajného na kulinársku lahôdku. Jamie chce ľudí nadchnúť pre rôzne nové chute, a to je dôvod, prečo vytvoril túto radu unikátnych korenín. Jednotlivé ingrediencie odrážajú Jamieho nadšenie inšpirovať ľudí k skvelému jedlu.
?Koreničky s mlynčekom:?Pri príprave tejto rady koreničiek spolupracovala veľmi úzko spoločnosť Fiddes Payne priamo s Jamiem Oliverom, výsledkom čoho sú originálne a nové chute.
Koreničky majú zabudovaný mlynček, sú jednoduché na ovládanie a obsahujú unikátnu kombináciu bylín a korenín.

Ako hovorí Jamie: “Táto rada ponúka celkový chuťový zážitok v jednom mlynčeku. Unikátna zmes bylín a korenia dodáva jedlu nový zmysel. Nie je to len o soľ a korenie. Tieto koreniny pridávajú originálnu chuť mäsu, rybám či zelenine, a to počas varenia, či hotovému jedlu na stole “

Komentáre (0)
    Nebol pridaný žiadny komentár.
Pridať komentár
Prihláste sa a pridajte komentár.