Vitajte Neregistrovaný užívateľ na stránkach GastroSlovník.sk Dvojica #7
 
Dnes je Utorok, 27 Júl 2021 · Dvojica #7
Novinky Produkty

Black moth vodka


Autor článku

Meno: GastroSlovnik

Pridané: 1 Máj 2015

Počet videní: 1812x

Ďalšie články užívateľa
Galéria obrázkov

Viac obrázkov
Black moth vodka

Black moth je vodka infúzovaná čiernymi hľuzovkami.

Vodka je infúzovaná európskymi hľuzovkami Périgord. Black moth prichádza v elegantnej štíhlej fľaši s nádherným, ale zložitým strieborným dizajnom nočného motýľa. Táto vodka je úžasným výsledkom spolupráce nadšenca pre tento druh destilátu Paula Amina a hľuzovkového znalca Dr. Paula Thomasa. Je vyrobená z obilia a pri jej výrobe boli použité výlučne prírodné ingrediencie. Black moth má hrejivú ale jemnú chuť, ktorú perfektne dopĺňa chuť čiernych hľuzoviek Périgord. Je päťkrát destilovaná a trikrát filtrovaná. Individuálna chuť vodky použitej na vytvorenie Black moth vznikla použitím autentických remeselných techník predávaných z generácie na generáciu, kde fermentácia a destilačný proces majú zásadný vplyv na úžasný výsledok.

Dr. Paul Thomas, odborník na hľuzovky, povedal: “ Trvalo dva roky, kým sme zušľachtili delikátnu chuť Black moth, ale bola to práca z lásky a my sme veľmi pyšní na konečný výsledok. Chceli sme snúbiť svet gastronómie a prémiových destilátov a vytvoriť tak nový unikátny produkt.”

Vodka vznikla infúziou len prírodných surovín a britskej prémiovej vodky. Black moth je kulinárskou pochúťkou a tou správnou voľbou pre znalcov.

Zdroj: blackmothvodka.com

Komentáre (0)
    Nebol pridaný žiadny komentár.
Pridať komentár
Prihláste sa a pridajte komentár.